فروشگاه محصولات فایلی ( موفقیت - ثروت - رشد فردی ) و فناوری اطلاعات و ارتباطات

محل لوگو

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 9
  • بازدید دیروز : 10
  • بازدید کل : 67632

موفقیت اتفاقی نیست - mp3


موفقیت اتفاقی نیست - mp3

موفقیت اتفاقی نیست راز موفقیت در درون شماست بیایید خودمان را بیشتر بشناسیم

موفقیت : شاید شما از آن دسته از افرادی باشید که اتلاف وقت می کنید و از انجام دادن کارها طفره می روید. و یا شاید مدیر شرکت یا موسسه ای هستید که از این نوع کارمندان دارید. شاید مدت هاست که می خواهید یک کارآفرین شوید اما نمی دانید که چرا شروع نمی کنید؟ چرا بقیه شروع کرده اند؟

بیایید با هم کارهای روزمره را مرور کنیم. در ۶ ساعت اول کار چه نوع فعالیتی انجام می دهید؟ در ۶ ساعت دوم کار چه نوع فعالیتی انجام می دهید؟ آیا در ۶ ساعت اول کارهای دلخواه خود را انجام می دهید؟ آیا کارهایی را انجام می دهید که بیشتر دوست دارید؟

تاخیر درکامروا سازی نوعی جدول بندی رنج و خوشی در زندگی است که بنا بر آن ابتدا رنج را تجربه می کنیم و پشت سر می گذاریم و به این ترتیب خوشی را بیشتر ارج می نهیم. این تنها راه صحیح زندگی و کار کردن است.

پس بیایید از همین الان تصمیم بگیریم که ابتدا کارهای سخت و کارهایی را که دوست نمی داریم را انجام دهیم تا بقیه وقت خود را به کارهایی که دوست داریم و از آنها لذت می بریم اختصاص دهیم.


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 637

دیدگاه های کاربران (0)

فروشگاه محصولات فایلی ( موفقیت - ثروت - رشد فردی ) و فناوری اطلاعات و ارتباطات

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما